A-H-S-T-W PIERSON/ROSS/MAASSEN PIERSON/ROSS/MAASSEN
A-H-S-T-W 9TH PIERSON/ROSS/MAASSEN PIERSON/ROSS/MAASSEN
AC/GC SCHOOLS KELSEY MORAN KELSEY MORAN
ADM JACQUE SEIDL/TAMMIE SMITH JACQUE SEIDL/TAMMIE SMITH
ADM 9TH JACQUE SEIDL/TAMMIE SMITH JACQUE SEIDL/TAMMIE SMITH
AGWSR MANDA THOMAS MANDA THOMAS
AGWSR 9TH MANDA THOMAS MANDA THOMAS
AKRON-WESTFIELD COLLEEN WESTERGARD/KATIE FANG
AKRON-WESTFIELD 9TH COLLEEN WESTERGARD/KATIE FANG
ALBIA SUSZANNE HOLLINRAKE SUSZANNE HOLLINRAKE
ALBIA 9TH SUSZANNE HOLLINRAKE SUSZANNE HOLLINRAKE
ALBURNETT JOE AMSBERRY JOE AMSBERRY
ALBURNETT 9TH JOE AMSBERRY JOE AMSBERRY
ALGONA RACHEL ZUETLAU RACHEL ZUETLAU
ALGONA 9TH RACHEL ZUETLAU RACHEL ZUETLAU
ALTA-AURELIA CARRIE BUDDENHAGEN BRANDON ASSMANN
ALTA-AURELIA 9TH CARRIE BUDDENHAGEN CARRIE BUDDENHAGEN
AMES CONNIE RINGLEE/JUDY ANDERSON/RIKER RINGLEE/ANDERSON/RIKER ANNE DEAM
AMES 9TH RINGLEE/ANDERSON/RIKER RINGLEE/ANDERSON/RIKER ANNE DEAM
ANAMOSA JAMIE HAMBLIN JAMIE HAMBLIN
ANKENY LUKE SCHUT JUSTIN SCHLICHER LUKE SCHUT
ANKENY 9TH ERIN BOSLEY ERIN BOSLEY LUKE SCHUT
ANKENY CENTENNIAL  TERESA LAWLER JON RUSSELL ERIC KLINGENSMITH
ANKENY CENTENNIAL 9TH BETH WALLING JON RUSSELL ERIC KLINGENSMITH
ANKENY CHRISTIAN ACADEMY KATIE SCHOPF KATIE SCHOPF
APLINGTON-PARKERSBURG KATIE FURLAND KATIE FURLAND
APLINGTON-PARKERSBURG 9TH KATIE FURLAND KATIE FURLAND
AR-WE-VA ROSEMARY CAMERON MARLENE TORRES
ATLANTIC NICESWANGER/BALES NICESWANGER/BALES ALEX BALES
ATLANTIC 9TH TERRANCE SHUMAN TERRANCE SHUMAN TERRANCE SHUMAN
AUDUBON STEPH GRAHAM ERIN O'BRIEN
AUDUBON 9TH JULIE MCVAY JULIE MCVAY
BALLARD LISA RONCA LISA RONCA/SHELLY HOLLY
BALLARD 9TH RACHEL VESPESTAD RACHEL VESPESTAD
BAXTER RYAN BOLEY RYAN BOLEY
BAXTER 9TH MARISSA BEHAN MARISSA BEHAN
BCLUW GINA DINSMORE GINA DINSMORE GINA DINSMORE
BCLUW 9TH GINA DINSMORE GINA DINSMORE  
BECKMAN MARGARET HOGAN MARGARET HOGAN
BECKMAN 9TH SCHUMAKER/WARREN SCHUMAKER/WARREN
BEDFORD CARL RANKIN CARL RANKIN
BEDFORD 9TH CARL RANKIN CARL RANKIN
BELLE PLAINE PAULA MENGLER PAULA MENGLER
BELLE PLAINE 9TH SUSAN MATTMILLER SUSAN MATTMILLER SUSAN MATTMILLER
BELLEVUE COMMUNITY PAM VAN VLECK/ERIN FISCHER PAM VAN VLECK/ERIN FISCHER
BELLEVUE COMMUNITY 9TH PAM VAN VLECK/ERIN FISCHER PAM VAN VLECK/ERIN FISCHER
BELLEVUE MARQUETTE CAROL SCOTT FELLER CAROL FELLER
BELLEVUE MARQUETTE 9TH CAROL SCOTT FELLER NICHOLAS DOLAND
BELMOND-KLEMME NICKI BOCK/MELISSA GREENE NICKI BOCK/MELISSA GREENE
BELMOND-KLEMME 9TH NICKI BOCK/MELISSA GREENE NICKI BOCK/MELISSA GREENE
BENTON COMMUNITY JEN BANGE JEN BANGE
BENTON COMMUNITY 9TH JACOB HALTER JACOB HALTER
BGM BETH BYERS BETH BYERS BETH BYERS
BGM 9TH KYLE HUXFORD KYLE HUXFORD
BISHOP GARRIGAN MARY MCCALL  JAKE ROSENMEYER
BISHOP GARRIGAN 9TH MARY MCCALL  JAKE ROSENMEYER
BONDURANT-FARRAR LYNN SANDOVAL LYNN SANDOVAL
BOONE JILL THIEBEN JEFF WELLS
BOONE 9TH JILL THIEBEN JEFF WELLS
BOYDEN-HULL JULIANNE VISSCHER
BOYDEN-HULL 9TH JULIANNE VISSCHER
BOYER VALLEY HEATHER TWOHIG HEATHER TWOHIG  
BOYER VALLEY 9TH KRISTIN JOHNSON KRISTIN JOHNSON  
BURLINGTON DALE KURTH DALE KURTH DALE KURTH
BURLINGTON 9TH DALE KURTH DALE KURTH DALE KURTH
BURLINGTON NOTRE DAME MARY JO MILLER MARY JO MILLER MARY JO MILLER
BURLINGTON NOTRE DAME 9TH MARY JO MILLER MARY JO MILLER
CAL COMMUNITY ALEXANDRA VELLEBO ALEXANDRA VELLEBO
CAL COMMUNITY 9TH DENNIS KNIGHTS NICOLE SHAW
CALAMUS-WHEATLAND WENDY MCCARTT WENDY MCCARTT
CAM JOHNSON/RUDOLPH/ERICKSON JOHNSON/RUDOLPH/ERICKSON
CAM 9TH JOHNSON/RUDOLPH/ERICKSON JOHNSON/RUDOLPH/ERICKSON
CAMANCHE AARON WESTRUM AARON WESTRUM
CAMANCHE 9TH AARON WESTRUM AARON WESTRUM
CARDINAL KAMI MILLIKIN/CLEMENT PENEVETA CLEMENT PENEVETA/KAMI MILLKIN
CARDINAL 9th MCKENNA BURKE LEAH HALLGREN
CARLISLE REBECCA CARLSON REBECCA CARLSON DAPHNE SAYERS
CARLISLE 9TH ERICA ACTON ERICA ACTON BILL FINK
CARROLL BILL POLKING BILL POLKING
CARROLL 9TH BILL POLKING BILL POLKING
CASCADE MANTERNACH/WOLTER MANTERNACH/WOLTER/WILEY
CASCADE 9TH MANTERNACH/WOLTER MANTERNACH/WOLTER/WILEY
CEDAR FALLS MARGARET MCCAWLEY MARGARET MCAWLEY
CEDAR FALLS 9TH MARGARET MCCAWLEY MARGARET MCAWLEY
CEDAR RAPIDS JEFFERSON
CEDAR RAPIDS JEFFERSON 9TH
CEDAR RAPIDS KENNEDY MIKE MORAN MELISSA OSBORN JESSE MEYER
CEDAR RAPIDS KENNEDY 9TH MIKE MORAN MELISSA OSBORN JESSE MEYER
CEDAR RAPIDS METRO SARAH COLLINGSWORTH MARY VIZECKY
CEDAR RAPIDS METRO 9TH SARAH COLLINGSWORTH MARY VIZECKY
CEDAR RAPIDS PRAIRIE LORI LING LORI LING  
CEDAR RAPIDS PRAIRIE 9TH LORI LING LORI LING  
CEDAR RAPIDS WASHINGTON CARRIE TINKHAM TINKHAM/WOOLLUMS/WAKE WARREN SPROUSE
CEDAR RAPIDS WASHINGTON 9TH CARRIE TINKHAM/KEVIN WAKE TINKHAM/WOOLLUMS/WAKE WARREN SPROUSE
CEDAR RAPIDS XAVIER SCOTT DAVIDSON  SCOTT DAVIDSON SCOTT DAVIDSON
CEDAR RAPIDS XAVIER 9TH SCOTT DAVIDSON  SCOTT DAVIDSON SCOTT DAVIDSON
CEDAR VALLEY CHRISTIAN  ROBIN / DARRIN CROW ROBIN / DARRIN CROW
CEDAR VALLEY CHRISTIAN 9TH ROBIN / DARRIN CROW ROBIN / DARRIN CROW
CENTER POINT-URBANA HALANE CUMMINGS BOBBY WILLMS
CENTER POINT-URBANA 9TH   HALANE CUMMINGS BOBBY WILLMS      
CENTERVILLE KAYLENE DURLEY/LAURA DEPRIZIO DURLEY/DEPRIZIO
CENTERVILLE 9TH KAYLENE DURLEY/LAURA DEPRIZIO DURLEY/DEPRIZIO
CENTRAL CITY DONALD HANSEN/MULLNIX HANSEN/MULLNIX
CENTRAL CITY 9TH HANSEN/MULLNIX HANSEN/MULLNIX
CENTRAL DECATUR JACKIE COLLINS JACKIE COLLINS
CENTRAL DEWITT BRIANNE MAGILL BRIANNE MAGILL/RAMSEY HINKLE
CENTRAL DEWITT 9TH BRIANNE MAGILL BRIANNE MAGILL/RAMSEY HINKLE
CENTRAL ELKADER CAROLYN YANDA ANN GRITZNER
CENTRAL ELKADER 9TH KELLY ERICKSON DONNA ANDERSON
CENTRAL LYON JILL KROON REBEKAH HAKEMAN
CENTRAL LYON 9TH JILL KROON REBEKAH HAKEMAN
CENTRAL SPRINGS RACHEL HALL RACHEL HALL
CHARITON JUSTIN SHARP JUSTIN SHARP
CHARLES CITY MIKE LEMBKE/BRENDA BAILEY MIKE LEMBKE/BRENDA BAILEY
CHARLES CITY 9TH BAILEY/LEMBKE BAILEY/LEMBKE
CHARTER OAK-UTE AMBER BISSEN AMBER TERWILLEGER  
CHARTER OAK-UTE 9TH TAMMY WILLIAMS TAMMY WILLIAMS  
CHEROKEE WASHINGTON  JAYLENE DEVOS JAYLENE DEVOS
CHEROKEE WASHINGTON 9TH JAYLENE DEVOS JAYLENE DEVOS
CLARINDA KENNON BALSTER
CLARINDA ACADEMY AMY TOYE AMY TOYE
CLARION-GOLDFIELD-DOWS TAMARA ENTIN TAMARA ENTIN
CLARION-GOLDFIELD-DOWS 9TH KATELYN SIKYTA TAMARA ENTIN
CLARKE COMMUNITY DONAL MAY DONAL MAY
CLARKSVILLE KASSIE FRIEDRICHS RICK SANDIFER
CLAY CENTRAL-EVERLY KULISH/KEENAN KULISH/KEENAN
CLAY CENTRAL-EVERLY 9TH JEFFREY PETERSON SHALEY CULLEN
CLAYTON RIDGE NICOLE SHAW NICOLE SHAW
CLEAR CREEK AMANA CHRISTINE MAAS CHRISTINE MAAS
CLEAR CREEK AMANA 9TH CHRISTINE MAAS CHRISTINE MAAS
CLEAR LAKE MEGAN YOUNG MEGAN YOUNG
CLEAR LAKE 9TH MEGAN YOUNG MEGAN YOUNG
COLFAX-MINGO ALLISON ENGLE ALLISON ENGLE
COLFAX-MINGO 9TH ALLISON ENGLE ALLISON ENGLE
COLLINS-MAXWELL CHRIS SMITH CHRIS SMITH
COLLINS-MAXWELL 9TH CHRIS SMITH CHRIS SMITH
COLO-NESCO LISA ROBINSON JESSICA OWENS
COLUMBUS COMMUNITY JOYCE BLITSCH JOYCE BLITSCH ERIC FIELD
COLUMBUS COMMUNITY 9TH WILSON/BLITSCH WILSON/BLITSCH  
COON RAPIDS-BAYARD GINA LOBENDO GINA LOBENDO
COON RAPIDS-BAYARD 9TH DANIELLE DICKINSON DANIELLE DICKINSON
COUNCIL BLUFFS ABRAHAM LINCOLN DIRK WALLER/CONNIE JO PODENDORF WALLER/PODENDORF
COUNCIL BLUFFS ABRAHAM LINCOLN 9TH CATHERINE PETERSEN/WENDY BOLLHOEFER WALLER/PODENDORF
COUNCIL BLUFFS SAINT ALBERT ANDREA HARPER ANDREA HARPER
COUNCIL BLUFFS THOMAS JEFFERSON JENN ETTINGER/KRISTY HARRIS JEN ETTINGER
COUNCIL BLUFFS THOMAS JEFFERSON 9TH JANE HANIGAN-KINNEY JANE HANIGAN-KINNEY
CRESTON LAURA GRANGER / DANIELLE DICKENSEN LAURA GRANGER
CRESTON 9TH DANIELLE DICKENSEN LAURA GRANGER
CRESTWOOD KAREN LEFEBVRE KAREN LEFEBVRE
CRESTWOOD 9TH KAREN LEFEBVRE KAREN LEFEBVRE
DALLAS CENTER-GRIMES JANE ALTMAN ANN FRETT
DALLAS CENTER-GRIMES 9TH JANE ALTMAN ANN FRETT
DANVILLE LYNN JACOBSEN/CRAIG HUEBNER LYNN JACOBSEN/CRAIG HUEBNER
DANVILLE 9TH LYNN JACOBSEN LYNN JACOBSEN
DAVENPORT ASSUMPTION LIZ KING LIZ KING
DAVENPORT NORTH ESTHER MOLYNEUX ESTHER MOLYNEUX ESTHER MOLYNEUX
DAVIS COUNTY TRICIA STREMLER TRICIA STREMLER
DAVIS COUNTY 9TH MICHELLE WILLIAMS SHANNON VESELY
DECORAH MOLLY HOLKESVIK/CARRIE KAUFFMAN.GABE TWEDT/KRISTEN UNDERWOOD HOUDEK/HOLKESVIK/KUENE/TWEDT
DECORAH 9TH MOLLY HOLKESVIK/CARRIE KAUFFMAN.GABE TWEDT/KRISTEN UNDERWOOD HOUDEK/HOLKESVIK/KUENE/TWEDT
DENISON LAUREL OLSEN / CYNTHIA KOSTER LAUREL OLSEN / CYNTHIA KOSTER
DENISON 9TH LAUREL OLSEN / CYNTHIA KOSTER LAUREL OLSEN / CYNTHIA KOSTER
DENVER PENNY ST. JOHN PENNY ST. JOHN  
DES MOINES CHRISTIAN ACADEMY EMILY KOTHMANN EMILY KOTHMANN
DES MOINES EAST CAITLYN STILL GINGER JOHNSON JEN MEDINA
DES MOINES EAST 9TH GINGER JOHNSON GINGER JOHNSON JEN MEDINA
DES MOINES HOOVER EMILY GRIFFIN EMILY GRIFFIN
DES MOINES HOOVER 9TH SARAH HAMILTON EMILY GRIFFIN
DES MOINES LINCOLN MICHAEL WILLIAMS LEANN OLDENBURGER JESSE MEYER
DES MOINES LINCOLN 9TH JAIME MCTAGGART LEANN OLDENBURGER JESSE MEYER
DES MOINES NORTH AMY ROST AMY ROST AMY ROST
DES MOINES NORTH 9TH MARK RIXNER MARK RIXNER
DES MOINES ROOSEVELT MARK RIXNER MARK RIXNER
DES MOINES ROOSEVELT 9TH MARK RIXNER MARK RIXNER
DIAGONAL JEROMY BROWN JEROMY BROWN
DIKE-NEW HARTFORD AMY SEITZ AMY SEITZ
DIKE-NEW HARTFORD 9TH KARLA KOCH KARLA KOCH
DON BOSCO HEIDI ROTTINK HEIDI ROTTINK
DOWLING CATHOLIC TIM SHEAFF ALEX BARANOSKY TIM SHEAFF
DOWLING CATHOLIC 9TH TIM SHEAFF ALEX BARANOSKY TIM SHEAFF
DUBUQUE HEMPSTEAD JESSE MCDOWELL JESSE MCDOWELL DON STANNER
DUBUQUE HEMPSTEAD 9TH KATE RIEPE/COURTNEY BRYSON KATE RIEPE/COURTNEY BRYSON DON STANNER
DUBUQUE SENIOR DEAN/ERNZEN/SCHUMACHER DEAN/ERNZEN/SCHUMACHER
DUBUQUE SENIOR 9TH DEAN/ERNZEN/SCHUMACHER DEAN/ERNZEN/SCHUMACHER
DUBUQUE WAHLERT  KYLE LEESON COLIN MUENSTER COLIN MUENSTER
DUNKERTON CARLA RAMSEY CARLA RAMSEY
DUNKERTON 9TH JOHANNAH MCCAMMANT JOHANNAH MCCAMMANT
DURANT-BENNETT FAITH LEATHERMAN FAITH LEATHERMAN
DURANT-BENNETT 9TH LYNNE LUNDBERG LYNNE LUNDBERG
EAGLE GROVE LORI OLSTEAD LORI OLMSTEAD
EARLHAM DAN VON RENTZELL/ASHLEY MAEIRS VON RENTZELL/MAEIRS
EARLHAM 9TH DAN VON RENTZELL/ASHLEY MAEIRS VON RENTZELL/MAEIRS
EAST BUCHANAN LISA GOEDKEN LISA GOEDKEN
EAST MARSHALL  JODI ASH JODI ASH
EAST MILLS JENNY MARBURGER JENNY MARBURGER JENNY MARBURGER
EAST MILLS 9TH MICHAEL CAREY MICHAEL CAREY
EAST SAC COUNTY  MAGGIE HANNASCH MAGGIE HANNASCH
EAST SAC COUNTY 9TH MAGGIE GROSS MAGGIE GROSS
EAST UNION LISA HENSEL LISA HENSEL
EASTON VALLEY STEPHANIA SAUER STEPHANIA SAUER
EDDYVILLE-BLAKESBURG-FREMONT JOHN THOMPSON TIFFANY BAGLEY
EDDYVILLE-BLAKESBURG-FREMONT 9TH AMY SLOBE AMY SLOBE
EDGEWOOD-COLESBURG JENNY THEIR/KARI KINTZLE HOLLY WILLE
EDGEWOOD-COLESBURG 9TH PAM OSTWINKLE HOLLY WILLE
EMMETSBURG DEBORAH BENJAMIN AMY THOMPSON
EMMETSBURG 9TH ERIN SIEFKEN AMY THOMPSON
ENGLISH VALLEYS CARRIE BURDICK CARRIE BURDICK
ENGLISH VALLEYS 9TH CARRIE BURDICK CARRIE BURDICK
ESTHERVILLE LINCOLN CENTRAL JEAN HERRICK JEAN HERRICK
ESTHERVILLE LINCOLN CENTRAL 9TH JEAN HERRICK JEAN HERRICK
EXIRA-ELK HORN-KIMBALLTON JODEE DIXON JODEE DIXON
FAIRFIELD FRED HUCKE
FAIRFIELD 9TH FRED HUCKE
FARRAGUT 9TH SAMANTHA MOYER SAMANTHA MOYER
FOREST CITY   SCOTT BERTELSEN SCOTT BERTELSEN  
FOREST CITY 9TH SCOTT BERTELSEN SCOTT BERTELSEN  
FOREST RIDGE SCHOOL LYNN MORRIS-MCEWAN LYNN MORRIS-MCEWAN
FORT DODGE LINDEY KRUG LINDEY KRUG
FORT DODGE 9TH LINDEY KRUG LINDEY KRUG
FORT DODGE SAINT EDMOND JARROD ROTH JARROD ROTH  
FORT DODGE SAINT EDMOND 9TH JARROD ROTH JARROD ROTH
FORT MADISON RANDY SISSEL RANDY SISSEL PATRICK LAMB
FREMONT-MILLS DJ ERKENBRACK CHRISTINE KNUST/TIM CLAY
FREMONT-MILLS 9TH DJ ERKENBRACK DJ ERKENBRACK
GARNER-HAYFIELD-VENTURA STACIE LAMOORE STACIE LAMOORE
GARNER-HAYFIELD-VENTURA 9TH STACIE LAMOORE STACIE LAMOORE
GEORGE-LITTLE ROCK BRENDA SANDBULTE BRENDA SANDBULTE
GEORGE-LITTLE ROCK 9TH BRENDA SANDBULTE BRENDA SANDBULTE
GILBERT HEATHER SCHURR HEATHER SCHURR
GILBERT 9TH ZACH HACKBARTH ZACK HACKBARTH
GLADBROOK-REINBECK GREG TESSENDORF GREG TESSENDORF
GLADBROOK-REINBECK 9TH GREG TESSENDORF GREG TESSENDORF
GLENWOOD ELIZABETH SUTHERLAND DIANE BENTLEY ROBIN HUNDT
GLENWOOD 9TH ELIZABETH SUTHERLAND DIANE BENTLEY ROBIN HUNDT
GLENWOOD BUILDING BRIDGES MARK BAIR/PAT REED MARK BAIR/PAT REED  
GLIDDEN-RALSTON MARK FISHER MARK FISHER
GLIDDEN-RALSTON 9TH    
GMG MARGARET THOMSEN MARGARET THOMSEN  
GMG 9TH MARGARET THOMSEN MARGARET THOMSEN  
GRAETTINGER-TERRIL/RUTHVEN-AYRSHIRE LYNN MORRIS-TURNER LYNN MORRIS-MCEWAN
GRAND VIEW CHRISTIAN SUE FISHER SUE FISHER
GREENE COUNTY KELLEY GRAY/DARREN JACKSON KELLEY GRAY/DARREN JACKSON
GREENE COUNTY 9TH KELLEY GRAY KELLEY GRAY
GRINNELL-NEWBURG LINDA PERRENOUD KEVIN HOSBOND TODD CRITES
GRINNELL-NEWBURG 9TH LINDA PERRENOUD ELIZABETH HANSEN TODD CRITES
GRISWOLD MATT SCHMIDT/CATHY VANNAUSDLE MATT SCHMIDT/CATHY VANNAUSDLE
GRISWOLD 9TH MATT SCHMIDT/CATHY VANNAUSDLE MATT SCHMIDT/CATHY VANNAUSDLE
GRUNDY CENTER VAL EHLERS VAL EHLERS  
GUTHRIE CENTER KELSEY MORAN KELSEY MORAN
HAMPTON-DUMONT EMILEIGH EILDERTS/WENDY BUSEMAN EMILEIGH EILDERTS/WENDY BUSEMAN
HAMPTON-DUMONT 9TH EMILEIGH EILDERTS/JESSE BUNGE EMILEIGH EILDERTS/JESSE BUNGE
HARLAN LISA HAGEMEIER LISA HAGEMEIER
HARLAN 9TH LISA HAGEMEIER RANDI DANIELS
HARMONY MARY SHY MARY SHY
HARMONY 9TH MARY SHY MARY SHY
HARRIS-LAKE PARK KELSEY HUFF KELSEY HUFF
HARTLEY-MELVIN-SANBORN LINDA AKWA LINDA AKWA
HIGHLAND BRIAN HAYMOND BRIAN HAYMOND
HIGHLAND 9TH TRISHA LITTLE MARY BETH SAMMONS
HINTON HOLLI BROWN HOLLI BROWN
HINTON 9TH HOLLI BROWN HOLLI BROWN
HLV STACY ROGGENTIEN STACY ROGGENTIEN
HOLY TRINITY JOSEPH HARMON JOSEPH HARMON
HUDSON SHANNON ERB SHANNON ERB SHANNON ERB
HUDSON 9TH SHANNON HORN-ERB SHANNON HORN-ERB
HUMBOLDT MIKE TERWILLIGER MIKE TERWILLIGER MIKE TERWILLIGER
HUMBOLDT 9TH MIKE TERWILLIGER MIKE TERWILLIGER MIKE TERWILLIGER
IKM-MANNING ALLISON MCCARVILLE ALLISON MCCARVILLE
IKM-MANNING 9TH ALLISON MCCARVILLE ALLISON MCCARVILLE
INDEPENDENCE KATE MILLER
INDIANOLA DAVID FELTON RANDY STONE RANDY STONE
INDIANOLA 9TH RANDY STONE SHEAN POLASKY
INTERSTATE 35 ERIC BORLAUG/BRIANNA SCHWENK MASCHMAN ERIC BORLAUG/BRIANNA SCHWENK MASCHMAN
INTERSTATE 35 9TH ERIC BORLAUG/BRIANNA SCHWENK MASCHMAN ERIC BORLAUG/BRIANNA SCHWENK MASCHMAN
IOWA CHRISTIAN ACADEMY LORI STEINBACH
IOWA CITY CITY JENNIFER BRINKMEYER JENNIFER BRINKMEYER VINCE WOOLUMS
IOWA CITY CITY 9TH JESSICA MEHEGAN JESSICA MEHEGAN
IOWA CITY REGINA NEIL TUNNICLIFF NEIL TUNNICLIFF
IOWA CITY REGINA 9TH JESSICA MEHEGAN JESSICA MEHEGAN JESSICA MEHEGAN
IOWA CITY WEST MEGAN JOHNSON GREGG SHOULTZ MEGAN JOHNSON
IOWA CITY WEST 9TH TUNISIA BILLINGS JEFF FINN CYNDY WOODHOUSE
IOWA FALLS ALDEN NICKI SMITH KARLA ISAACSON
IOWA FALLS-ALDEN 9TH NICKI SMITH KARLA ISAACSON
IOWA VALLEY JACKYE BOWLIN JACKYE BOWLIN
IOWA VALLEY 9TH JACKYE BOWLIN JACKYE BOWLIN
JANESVILLE LAURA ROBERTS LAURA ROBERTS
JANESVILLE 9TH EMILY GREENFIELD EMILY GREENFIELD
JESUP ALEX O'CONNELL ALEX O'CONNELL
JOHNSTON JEREMY FITZPATRICK TYLER STOUGH JEREMY FITZPATRICK
JOHNSTON 9TH BRENDA SMRDEL KELLY THOMPSON BRENDA SMRDEL
KEE TAMMY MANNING  TAMMY MANNING 
KEOKUK DAVE WENDT DAVE WENDT
KEOKUK 9TH MERISSA LEWISTON MERISSA LEWISTON
KEOTA GINA BENNETT/MICHAEL MCNURLEN
KEOTA 9TH GINA BENNETT
KINGSLEY-PIERSON ERIN HOFFMAN ERIN HOFFMAN
KNOXVILLE DAN DEVORE DAN DEVORE DAN DEVORE
KUEMPER CATHOLIC DEB GUTE  DEB GUTE
KUEMPER CATHOLIC 9TH DEB GUTE  DEB GUTE
LAKE MILLS KAYLENE ERDAHL/SHELBY DIETRICH ERDAHL/DIETRICH
LAKE MILLS 9TH ERDAHL/GREENFIELD ERDAHL/GREENFIELD
LAMONI
LAURENS-MARATHON SABRINA BOOTH/BRIAN PETERSON SABRINA BOOTH/BRIAN PETERSON
LAURENS-MARATHON 9TH NANCY KUNICKIS NANCY KUNICKIS
LAWTON-BRONSON BETH BELLINGHAUSEN/CHUCK PRIOR BETH BELLINGHAUSEN
LAWTON-BRONSON 9TH BETH BELLINGHAUSEN/CHUCK PRIOR BETH BELLINGHAUSEN
LE MARS 9TH SHAWN STARR/ERIN OHRLUND/SHERRI PERMESWARAN SHAWN STARR/ERIN OHRLUND/SHERRI PERMESWARAN
LE MARS COMMUNITY SHAWN STARR/ERIN OHRLUND/SHERRI PERMESWARAN SHAWN STARR/ERIN OHRLUND/SHERRI PERMESWARAN
LEMARS GEHLEN MARK MOREHEAD MARK MOREHEAD
LEMARS GEHLEN 9TH MARK MOREHEAD MARK MOREHEAD
LENOX LISA MONGAR LISA MONGAR
LENOX 9TH LISA MONGAR LISA MONGAR
LEWIS CENTRAL LAURIE NIELSEN/KIMBLE NIELSEN/KIMBLE
LEWIS CENTRAL 9TH LAURIE NIELSEN/KIMBLE NIELSEN/KIMBLE
LINN-MAR ANN FRY ANN FRY
LINN-MAR 9TH ANN FRY ANN FRY
LISBON MARILYN PLEASANT/J'NEE READE MARILYN PLEASANT/J'NEE READE
LISBON 9TH MARILYN PLEASANT/J'NEE READE MARILYN PLEASANT/J'NEE READE
LOGAN-MAGNOLIA JEAN NELSON JEAN NELSON
LONE TREE TANYA MCCARTY TANYA MCCARTY
LONE TREE 9TH TANYA MCCARTY TANYA MCCARTY
LOUISA-MUSCATINE ANDREA MARTINEZ AMANDA KEY AMANDA KEY
LYNNVILLE-SULLY MELINDA HARDIN MELINDA HARDIN
MADRID KELLI WOLF KELLI WOLF
MAHARISHI MIDDLE JAN THATCHER
MAHARISHI UPPER JAN THATCHER
MANSON NORTHWEST WEBSTER KIMBERLY KELLER KIMBERLY KELLER KIMBERLY KELLER
MANSON NORTHWEST WEBSTER 9TH KIMBERLY KELLER KIMBERLY KELLER KIMBERLY KELLER
MAPLE VALLEY-ANTHON OTO LORI BERNING LORI BERNING
MAPLE VALLEY-ANTHON OTO 9TH LORI BERNING LORI BERNING
MAQUOKETA DEE KRUM DEE KRUM BETH WOLD
MAQUOKETA 9TH DEE KRUM DEE KRUM BETH WOLD
MAQUOKETA VALLEY DEBBIE AND MATT DEVORE/CHRIS HADLEY/HANNAH CRUMPTON DEVORE,DEVORE,TEMPLE
MAQUOKETA VALLEY 9TH DEBBIE AND MATT DEVORE/CHRIS HADLEY/HANNAH CRUMPTON DEVORE,DEVORE,TEMPLE
MARCUS-MERIDEN-CLEGHORN 9TH LAURA MCKINLEY LAURA MCKINLEY
MARION PAIGE JUNGE PAIGE JUNGE
MARSHALLTOWN JOCELYN FROHWEIN JOCELYN FROHWEIN
MARSHALLTOWN 9TH JOCELYN FROHWEIN JOCELYN FROHWEIN
MARTENSDALE-ST MARYS BETH GRAFFT BETH GRAFFT  
MASON CITY BECKY ROTHER BECKY ROTHER  
MASON CITY 9TH MARY ALEXANDER / LAURA GROMMESH MARY ALEXANDER /LAURA GROMMESH
MASON CITY NEWMAN 9TH STACEY NICHOLS STACEY NICHOLS
MASON CITY NEWMAN CATHOLIC STACEY NICHOLS STACEY NICHOLS
MAYNARD WEST CENTRAL MATTHEW MOLUMBY / ELAINE VANDEVORDE MATTHEW MOLUMBY / ELAINE VANDEVORDE
MEDIAPOLIS JERRY WOODS   ANDREW REIF/ASHLEY BRIGGS
MEDIAPOLIS 9TH WOODS/ALLSOP WOODS/ALLSOP
MELCHER-DALLAS ABBY HEABERLIN ABBY HEABERLIN
MELCHER-DALLAS 9TH ABBY HEABERLIN ABBY HEABERLIN
MESKWAKI SETTLEMENT  BRIAN MURPHY BRIAN MURPHY
MFL MARMAC ANGIE KILLIAN/DIANE FISK ANGIE KILLIAN/DIANE FISK ANGIE KILLIAN
MFL MARMAC 9TH ANGIE KILLIAN/DIANE FISK ANGIE KILLIAN/DIANE FISK ANGIE KILLIAN
MID-PRAIRIE DAVE HELMUTH MAC HOPPER
MIDLAND CRAIG WILSON CRAIG WILSON
MISSOURI VALLEY LIZ DAVIE
MMCRU SUSAN BOYD SUSAN BOYD
MOC-FLOYD VALLEY JOEL STAUFFER STAUFFER/MCDONALD/REIMERS
MOC-FLOYD VALLEY 9TH JOEL STAUFFER STAUFFER/MCDONALD/REIMERS
MONTEZUMA PJ MAHAFFEY/ MARY POHLMAN/LIESL ROORDA PJ MAHAFFEY/ MARY POHLMAN  
MONTEZUMA 9TH PJ MAHAFFEY/ MARY POHLMAN/LIESL ROORDA PJ MAHAFFEY/ MARY POHLMAN  
MONTICELLO KIM CARLSON/REBECCA DEWITTE/DIANE TEMPLE KIM CARLSON
MONTICELLO 9TH KIM CARLSON/REBECCA DEWITTE/DIANE TEMPLE KIM CARLSON
MORAVIA MARANDA LEADON  
MORAVIA 9TH MARANDA LEADON
MORMON TRAIL DYLAN JONES DYLAN JONES  
MOULTON-UDELL RANDALL SIMPSON
MOULTON-UDELL 9TH TIFFANY MEYER TIFFANY MEYER
MOUNT AYR SHAUN KNIEP SHAUN KNIEP
MOUNT AYR 9TH SHAUN KNIEP SHAUN KNIEP
MOUNT PLEASANT  MARI BUTLER MARI BUTLER
MOUNT PLEASANT 9TH MARI BUTLER MARI BUTLER
MOUNT VERNON TAWNUA TENLEY GRANT FREEMAN
MOUNT VERNON 9TH TAWNUA TENLEY GRANT FREEMAN
MURRAY JORDON GROVE JORDON GROVE
MUSCATINE DAVIS & BETSY SCHROCK DAVIS & BETSY SCHROCK DAVIS SCHROCK
MUSCATINE 9TH VAL AHMANN KELLY BRUEGGEN KELLY BRUEGGEN
NASHUA-PLAINFIELD PAIGE MALVEN PAIGE MALVEN
NEVADA HEATHER LUDWIG/ROBERT MITTMAN LIBBY EHRIG/KIM HANNA
NEVADA 9TH LUDWIG/MITTMAN LIBBY EHRIG/KIM HANNA
NEW HAMPTON JASON SPELTZ JOHN CONNOR
NEW HAMPTON 9TH JASON SPELTZ JOHN CONNOR
NEW LONDON SHANE BARRON SHANE BARRON SHANE BARRON
NEWELL-FONDA CASSIE FJERSTAD CASSIE FJERSTAD
NEWELL-FONDA 9TH CASSIE FJERSTAD CASSIE FJERSTAD
NEWTON NIKI HIVELY/WILL EDGAR NIKI HIVELY/WILL EDGAR
NEWTON 9TH CARA SCHWARZ CARA SCHWARZ
NODAWAY VALLEY PAM HOFFMAN PAM HOFFMAN
NORTH BUTLER MATINA CLARK/JOE STRONG MATINA CLARK/JOE STRONG
NORTH BUTLER 9TH MATINA CLARK/JOE STRONG MATINA CLARK/JOE STRONG
NORTH CEDAR HEATHER DAVIDSON HEATHER DAVIDSON HEATHER DAVIDSON
NORTH CEDAR 9TH HEATHER DAVIDSON HEATHER DAVIDSON HEATHER DAVIDSON
NORTH FAYETTE 9TH TRACY NUSS JULIANNE MEYER  
NORTH FAYETTE VALLEY TRACY NUSS JULIANNE MEYER  
NORTH IOWA SHELBY HOLBROOK SHELBY HOLBROOK
NORTH IOWA 9TH JERRY HOLBROOK JERRY HOLBROOK
NORTH LINN SUSAN COOK SUSAN CULWELL
NORTH LINN 9TH SUSAN COOK SUSAN CULWELL
NORTH MAHASKA RACHEL MARTIN RACHEL MARTIN
NORTH MAHASKA 9TH RACHEL MARTIN RACHEL MARTIN
NORTH POLK JEN SUBRA JEN SUBRA JEN SUBRA
NORTH POLK 9TH JEN SUBRA JEN SUBRA JEN SUBRA
NORTH SCOTT KINTIGH/HINTZE/KOOK KINTIGH/HINTZE/KOOK
NORTH SCOTT 9TH KINTIGH/HINTZE/KOOK KINTIGH/HINTZE/KOOK
NORTH TAMA LEVI LARUE LEVI LARUE
NORTH UNION TIFANI STEVENS MITCH MART  
NORTHEAST COMMUNITY JENNIFER HULING/MATT BOLAHAN/RACHEL PASKER JENNIFER HULING/MATT BOLAHAN/RACHEL PASKER
NORTHEAST COMMUNITY 9TH JENNIFER HULING/MATT BOLAHAN/RACHEL PASKER JENNIFER HULING/MATT BOLAHAN/RACHEL PASKER
NORTHWOOD-KENSETT BETH BUTLER BETH BUTLER
NORWALK JENIPHER SUTHERLAND STEPHANIE DEMEESTER JENNIPHER SUTHERLAND
NORWALK 9TH JENIPHER SUTHERLAND STEPHANIE DEMEESTER JENNIPHER SUTHERLAND
OA-BC-IG KARIANN JURGENSON KARIANN JURGENSON
OELWEIN DANA MEYERS DANA MEYERS
OELWEIN 9TH DANA MEYERS DANA MEYERS
OGDEN JOANNE MYERS SUSAN CASEY
OKOBOJI JEAN ANN MYHRE ANN WILLIAMSEN TROY GREINER
OKOBOJI 9TH JEAN ANN MYHRE ANN WILLIAMSEN TROY GREINER
ORIENT-MACKSBURG JACKIE STACK JACKIE STACK  
OSAGE LISA GARRELTS LISA GARRELTS
OSAGE 9TH LISA GARRELTS LISA GARRELTS
OSKALOOSA JESSICA WEINREICH JESSICA WEINREICH JESSICA WEINREICH
OTTUMWA SUSAN CENCI NATALIE DOMMER SAM GARCHIK
OTTUMWA 9TH SUSAN CENCI NATALIE SAUNDERS SAM GARCHIK
PANORAMA DEB ARGANBRIGHT NATALIE DOMMER
PANORAMA 9TH CHRIS HELM/KRISTA GAFKJEN DEB ARGANBRIGHT
PATON-CHURDAN STEPHANIE PACE STEPHANIE PACE
PCM JANICE DAVIS JANICE DAVIS
PEKIN COMMUNITY EVANICA BROWN EVANICA BROWN
PEKIN COMMUNITY 9TH CHANDRA SNICKER CHANDRA SNICKER
PELLA CHRISTIAN MARLO VAN PEURSEM/LISA VAN GILST MARLO VAN PEURSEM/LISA VAN GILST
PELLA COMMUNITY ASHLEE WHITTINGTON/SUZANNE JONES SUZI JONES
PELLA COMMUNITY 9TH ASHLEE WHITTINGTON/SUZANNE JONES SUZI JONES
PERRY WENDY BOLLHOEFER/ALISSA BAHNEY BAHNEY/BOLLHOEFER  
PERRY 9TH WENDY BOLLHOEFER/ALISSA BAHNEY BAHNEY/BOLLHOEFER
PLEASANT VALLEY WILLIAM MYATT WILLIAM MYATT
PLEASANTVILLE REBBECA PERRYMAN REBECCA PERRYMAN
PLEASANTVILLE 9TH LAURA OLIVER JORDAN EHLERS
POCAHONTAS AREA MELISSA DAVIS MELISSA DAVIS
POSTVILLE DEREK FRIEDERICH DEREK FRIEDERICH
POSTVILLE 9TH AMY NORBY AMY NORBY
PRINCE OF PEACE 9TH KATHY ANDREWS KATHY ANDREWS
PRINCE OF PEACE CATHOLIC KATHY ANDREWS KATHY ANDREWS
RED OAK LAURA HORN/KELSEY MANGOLD LAURA HORN/KELSEY MANGOLD  
RED OAK 9TH LAURA HORN/KELSEY MANGOLD LAURA HORN/KELSEY MANGOLD
REMSEN ST MARY'S KIM PHILLIPS KIM PHILLIPS
RICEVILLE JIM CROSS JIM CROSS  
RICEVILLE 9TH JIM CROSS JIM CROSS  
RICEVILLE 9TH JIM CROSS JIM CROSS  
RIDGE VIEW MARY OAKLEY-MCAREAVY MARY MCAREAVY
RIDGE VIEW 9TH MARY OAKLEY-MCAREAVY MARY MCAREAVY
RIVER VALLEY RYAN BROWN RYAN BROWN
RIVER VALLEY 9TH RYAN BROWN RYAN BROWN
RIVERSIDE RUTH HARDY KRISTINA STURM
RIVERSIDE 9TH RUTH HARDY KRISTINA STURM
ROCK VALLEY HEATHER ROSEWALL   HEATHER ROSEWALL
ROCK VALLEY 9TH HEATHER ROSEWALL   HEATHER ROSEWALL
ROCKFORD KELLY ARICKX KELLY ARICKX
ROCKFORD 9TH MARY BRINKMAN MARY BRINKMAN MARY BRINKMAN
ROLAND-STORY TAMMY DICKENSON-FERRELL D-FERRELL/HULL
ROLAND-STORY 9TH TAMMY DICKENSON-FERRELL D-FERRELL/HULL
RUTHVEN-AYRSHIRE STEFANIE KIRK STEFANIE KIRK
SAINT ANSGAR RANDY MOGK RANDY MOGK
SAINT ANSGAR 9TH RANDY MOGK RANDY MOGK
SAYDEL ERIC LAYDEN ERIC LAYDEN
SCATTERGOOD FRIENDS HEATHER GODLY HEATHER GODLY
SCHOOL NAME IE COACH LG COACH DEBATE COACH
SERGEANT BLUFF-LUTON KRISTI QUINN KRISTI QUINN
SEYMOUR SIERRA CALABRIA ANTHONY BOGGS
SEYMOUR 9TH ELIZABETH BYERS ELIZABETH BYERS
SHELDON JODI GRANT/LISSA LANE-JOHNSON JODI GRANT/LISSA LANE-JOHNSON
SHELDON 9TH JODI GRANT/LISSA LANE-JOHNSON JODI GRANT/LISSA LANE-JOHNSON
SHENANDOAH/ESSEX AMY TOYE AMY TOYE
SHENANDOAH/ESSEX 9TH AMY TOYE AMY TOYE
SIBLEY-OCHEYEDAN BJ SCHULLER/RACHEL KEBER BJ SCHULLER/RACHEL KEBER
SIBLEY-OCHEYEDAN 9TH BJ SCHULLER/RACHEL KEBER BJ SCHULLER/RACHEL KEBER
SIDNEY JOSH GREDYS JOSH GREDYS
SIDNEY 9TH JOSH GREDYS JOSH GREDYS
SIGOURNEY JOLEEN LOUWSMA JOLEEN LOUWSNA
SIOUX CENTER LISA WIERSMA DALE LANDEGENT
SIOUX CENTER 9TH LISA WIERSMA DALE LANDEGENT
SIOUX CENTRAL ANGIE VANDERHOFF LISA ROBERSON
SIOUX CENTRAL 9TH ANGIE VANDERHOFF LISA ROBERSON
SIOUX CITY BISHOP HEELAN EMILY BONNEMA EMILY BONNEMA ELIZABETH DALTON
SIOUX CITY EAST WENDY JOY BRYCE WENDY JOY BRYCE MARISSA BEHAN
SIOUX CITY EAST 9TH WENDY JOY BRYCE WENDY JOY BRYCE MARISSA BEHAN
SIOUX CITY HEELAN 9TH ELIZABETH DALTON ELIZABETH DALTON ELIZABETH DALTON
SIOUX CITY NORTH GREG ANDERSON GREG ANDERSON KOREY CANTRELL
SIOUX CITY WEST SPEECH COACH SPEECH COACH MATTIE LANE
SIOUXLAND CHRISTIAN EMILY HAGEMAN EMILY HAGEMAN
SOLON DERICK RICHMANN DERRICK RICHMANN
SOUTH CENTRAL CALHOUN MARLETTA SMITH/AMBER BRUDER MARLETTA SMITH/AMBER BRUDER
SOUTH CENTRAL CALHOUN 9TH MARLETTA SMITH/AMBER BRUDER MARLETTA SMITH/AMBER BRUDER
SOUTH HAMILTON TRACY KRUMM MINDY GRAY
SOUTH HAMILTON 9TH ANGIE ROBINSON ANGIE ROBINSON
SOUTH HARDIN BETHANY BROER  BETHANY BROER 
SOUTH HARDIN 9TH BETHANY BROER  BETHANY BROER 
SOUTH O'BRIEN BECKY WESTER LINDSEY MCGILL
SOUTH PAGE KAREN GUTHRIE KAREN GUTHRIE REBECCA FINCK
SOUTH TAMA KATIE MURPHY/HEATHER GARRETT DIXIE FORCHT
SOUTH TAMA 9TH KATIE MURPHY/HEATHER GARRETT DIXIE FORCHT
SOUTH WINNESHIEK KURT STRAUBE JESSICA TEKIPPE
SOUTH WINNESHIEK 9TH KURT STRAUBE JESSICA TEKIPPE
SOUTHEAST POLK EMMA HANTELMANN JULENE PAPPAN TIFFANY FLORY
SOUTHEAST POLK 9TH HANTELMANN/FLORY/PAPPAN HANTELMANN/FLORY/PAPPAN TIFFANY FLORY
SOUTHEAST VALLEY RUTH NELLIS BRITNEY GEISLER  
SOUTHEAST WARREN FRAN ISLEY FRAN ISLEY
SOUTHEAST WARREN 9TH SHELLIE WEBB SHELLIE WEBB
SOUTHWEST VALLEY PETER NETT PETER NETT
SOUTHWEST VALLEY 9TH PETER NETT PETER NETT
SPENCER BECKY KOENIG/KELLY KUEHLER LARRY UNTIET EMELIAGLUCK/ROCHELLE ACHENBACH
SPENCER 9TH BECKY KOENIG/AMY METCALF LARRY UNTIET ASHLEY MEYER
SPIRIT LAKE KIM CHAPPAS JOI GORDON KIM CHAPPAS
SPIRIT LAKE 9TH KIM SIERCK KIM SIERCK
SPRINGVILLE JOSH STOLL JOSH STOLL JOSH STOLL
STANTON JOHN MAINQUIST AMBER VOLQUARTSEN
STANTON 9TH SHERRY VOGEL SHERRY VOGEL
STARMONT AMANDA KNOX/MICHELLE STILLE AMANDA KNOX/MICHELLE STILLE  
STARMONT 9TH BEYER/KNOX BEYER/KNOX  
STORM LAKE SARA CARLSON/LEAH REKOW SARA CARLSON/LEAH REKOW
STORM LAKE 9TH SARA CARLSON/LEAH REKOW SARA CARLSON/LEAH REKOW
STORM LAKE ST MARY 9TH DEB PETERS/SARA SENNERT DEB PETERS/SARA SENNERT
STORM LAKE ST MARYS DEB PETERS/SARA SENNERT DEB PETERS/SARA SENNERT
SUMNER-FREDERICKSBURG MARY (PATTY) MECHTEL MARY (PATTY) MECHTER
TIPTON MCKENNA BURKE MCKENNA BURKE
TIPTON 9TH JONES/LORENZEN JONES/LORENZEN
TREYNOR LORI BURTON LORI BURTON
TREYNOR 9TH LORI BURTON LORI BURTON
TRI-CENTER CASEY RING CASEY RING
TRI-CENTER 9TH ANGELA HUSEMAN SARAH ELLIOTT
TRI-COUNTY VINCE HRASKY VINCE HRASKY/PAULA KIRKPATRICK VINCE HRASKY
TRI-COUNTY 9TH VINCE HRASKY VINCE HRASKY/PAULA KIRKPATRICK VINCE HRASKY
TRINITY CHRISTIAN  ROCHELLE BLOEMENDAAL ROCHELLE BLOEMENDAAL
TRIPOLI STACEY SNYDER STACEY SNYDER
TRIPOLI 9TH ROGER MCKINSTRY ROGER MCKINSTRY
TURKEY VALLEY MICHELLE NYSTEL MICHELLE NYSTEL
TWIN CEDARS DAN GINGER DAN GINGER
UNDERWOOD KATIE KRUMM KATIE KRUMM
UNDERWOOD 9TH BRENDA SORLIEN
UNION DEAN BOSTIAN DEAN BOSTIAN
UNION 9TH DEAN BOSTIAN DEAN BOSTIAN
UNITY CHRISTIAN JANIE VAN DYKE JANIE VAN DYKE  
URBANDALE  SHAUN KNAPP/GAVIN GALLEGOS/JESSICA VAUGHT SHAUN KNAPP
VALLEY LUTHERAN AUSTIN PAULING/RACHEL WEGENER AUSTIN PAULING/RACHEL WEGENER
VAN BUREN  AUDREY EKLE
VAN METER JESSICA RABE RABE/MARTIN
VINTON-SHELLSBURG LE COX/ERIC UPMEYER/MARCY HORST COX/UPMEYER/HORST UPMEYER
VINTON-SHELLSBURG 9TH LE COX/ERIC UPMEYER/MARCY HORST COX/UPMEYER/HORST UPMEYER
WACO DONKERSLOOT DONKERSLOOT  
WALNUT CREEK CAMPUS CHANTEL KARNS TED VANDEVENTER
WAPELLO JANE BOSTIAN JANE BOSTIAN
WAPSIE VALLEY AMY NOSBISCH AMY NOSBISCH
WASHINGTON ROBIN FLATTERY ROBIN FLATTERY
WASHINGTON 9TH MEGAN JONES-SCHIEBEL MEGAN JONES-SCHIEBEL
WATERLOO CHRISTIAN   RAECHEL SITTIG-ESSER RAECHEL SITTIG-ESSER      
WATERLOO COLUMBUS KYLE WEBER KYLE WEBER
WATERLOO COLUMBUS 9TH DANIELLE MCGEOUGH DANIELLE MCGEOUGH
WATERLOO EAST TONY DEHL TONY DEHL
WATERLOO EAST 9TH TONY DEHL TONY DEHL
WATERLOO WEST BILL DAWSON BILL DAWSON ALEX CONYERS
WATERLOO WEST 9TH EMILY EISENMAN BILL DAWSON
WAUKEE JACKIE PLEGGENKUHLE JACKIE PLEGGENKUHLE MELISSA HARMEYER
WAUKEE 9TH KELLY THOMPSON CHELSEA HAALAND MELISSA HARMEYER
WAUKON LOUISE WILD   LOUISE WILD  
WAUKON 9TH LOUISE WILD   LOUISE WILD  
WAVERLY-SHELL ROCK LISA PHYFE  LISA PHYFE 
WAVERLY-SHELL ROCK 9TH LISA PHYFE  LISA PHYFE 
WAYNE CHAD WILSON
WEBSTER CITY SOFIA SCLIGER HEATEHR POWERS
WEST BEND MALLARD 9TH GRANT ELSBERND GRANT ELSBERND
WEST BEND-MALLARD GRANT ELSBERND GRANT ELSBERND  
WEST BRANCH BRENDLINGER BRENDLINGER
WEST BURLINGTON  ERIC FIELD ANDREW KESSEL ERIC FIELD
WEST CENTRAL VALLEY NANCY BAUCH / MAGGIE WEBER NANCY BAUCH / MAGGIE WEBER
WEST DELAWARE ABBY OSBORNE ABBY OSBORNE
WEST DELAWARE 9TH ABBY OSBORNE ABBY OSBORNE
WEST DES MOINES VALLEY CAROL ENGELMANN STACY HANSEN DAVE MCGINNIS
WEST DES MOINES VALLEY SOUTHWOODS CAROL ENGELMANN ALLISON KOONTZ DAVE MCGINNIS
WEST FORK  LAURA SCHAFER LAURA SCHAFER
WEST HANCOCK ROBIN KUDEJ ROBIN KUDEJ
WEST HANCOCK 9TH ROBIN KUDEJ ROBIN KUDEJ
WEST HARRISON GINA BIRDSALL GINA BIRDSALL
WEST HARRISON 9TH GINA BIRDSALL GINA BIRDSALL
WEST LIBERTY OLIVIA SYMMONDS OLIVIA SYMMONDS
WEST LYON MIRANDA METZGER LAURA GILBERTSON
WEST MARSHALL TAMMY TRUSHEIM TAMMY TRUSHEIM
WEST MARSHALL 9TH TAMMY TRUSHEIM TAMMY TRUSHEIM
WEST MONONA RANDY STANISLAV RANDY STANISLAV
WEST MONONA 9TH SARA O'RIELLY / STEPHANIE COBLE-DAY SARA O'RIELLY / STEPHANIE COBLE-DAY
WEST SIOUX  MELINDA BAK MELINDA BAK
WEST SIOUX 9TH MELINDA BAK MELINDA BAK
WESTERN CHRISTIAN KAREN CHRISTIANS KAREN CHRISTIANS
WESTERN CHRISTIAN 9TH KAREN CHRISTIANS ASHLEY MASTBERGEN
WESTERN DUBUQUE TRACEY BROADBENT
WESTERN DUBUQUE 9TH KARIN ANDERSON KARIN ANDERSON
WESTWOOD JESS FIELDING JESS FIELDING
WHITING LISA HOEBELHEINRICH / LESLEY HUBERT LISA HOEBELHEINRICH / LESLEY HUBERT LISA HOEBELHEINRICH / LESLEY HUBERT
WILLIAMSBURG AMY DEGEN AMY SMITH
WILLIAMSBURG 9TH AMY DEGEN AMY SMITH
WILTON NICOLE MILLER NICOLE MILLER
WILTON 9TH NICOLE MILLER NICOLE MILLER
WINFIELD-MT UNION WILLIAM HANSEN WILLIAM HANSEN
WINFIELD-MT UNION 9TH ASHLEY HOBBS ASHLEY HOBBS
WINTERSET MEREDITH MCKAY MEREDITH MCKAY REBECCA STOEKER
WINTERSET 9TH MEREDITH MCKAY MEREDITH MCKAY REBECCA STOEKER
WOODBINE COMMUNITY DEB SPRECKER NANCY HEISTAND
WOODBINE COMMUNITY 9TH DEB SPRECKER NANCY HEISTAND
WOODBURY CENTRAL DENISE HEIMAN DENISE HEIMAN DENISE HEIMAN
WOODBURY CENTRAL 9TH DENISE HEIMAN DENISE HEIMAN
WOODWARD-GRANGER JEN MCDANIEL JEN MCDANIEL
WOODWARD-GRANGER 9TH JEN MCDANIEL JEN MCDANIEL